Přesunutí 23.  ročníku  odborné  konference „Technologie pro elektrárny a teplárny na tuhá paliva“

pořádaný firmami:

TESPO engineering s.r.o.,

Weir Minerals  Czech & Slovak, s.r.o.,

PROVYKO s.r.o., MOSA Solution s.r.o.,  

PEWAG Czech s.r.o., EUTIT s.r.o., UnionOcel, s.r.o.,

VVUÚ, a.s., TRANSPORTA Technology s.r.o.


Vážená paní, vážený pane,

s politováním Vám musíme oznámit, že vzhledem k nastalé situaci v České republice, týkající se pandemie KORONAVIRU (vyhlášení nouzového stavu, vyhlášení omezení pohybu obyvatel, uzavření škol a sdružování více obyvatel na jednom místě atd.), jsme nuceni pro rok 2020 23. ročník odborné konference pro potřeby elektrárenských a teplárenských provozů, který se má uskutečnit ve dnech 28.5. a 29.5.2020 v hotelu MEDLOV u Nového Města na Moravě, nerealizovat a přeložit jej na příští rok.

23. ročník této odborné konference se uskuteční ve dnech 20.5. a 21.5.2021 (čtvrtek – pátek) na stejném místě, tedy v hotelu MEDLOV.

Pozvánky s programem konference budou rozesílány v 3/2021, podrobné informace budou zveřejněny v časopise All for Power a na www.tespo-eng.cz též v 3/2021.
 
Velmi se tímto omlouváme všem, kteří se konference chtěli zúčastnit, především těm, u kterých si tato konference již našla stálé místo v termínovém kalendáři. Situace nejenom v České republice, ale v celé Evropě je momentálně taková, že nelze jakkoliv předvídat, zda bude možné akce obdobného charakteru koncem měsíce května vůbec pořádat.  

Jménem pořádajících společností a také jménem mediálního partnera konference, odborného časopisu All for Power, Vám přeji pevné zdraví a těším se na setkání s Vámi v lepších časech.

Ing. Radek Strnad

TESPO engineering s.r.o.

Naše webové stránky používají soubory cookie. Prohlížením našich webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace zde. Souhlasím