TESPO engineering na mezinárodním veletrhu elektrotechniky a elektroniky

Dovolte nám, krátce se poohlédnout za již 18. mezinárodním veletrhem elektrotechniky a elektroniky Amper 2010. 13. - 16. dubna jsme vás přivítali na našem stánku v hale 6.

Tespo engineering s pohonářskou technikou na Amperu

Dle oficiálních statistik pořadatelské společnosti vystavovalo:

705 společností z ČR
134 ze zahraničí
na ploše 15 896 m2
a celkový počet návštěvníků byl 46 200

Oproti rokům 2008 a 2009 se zmenšila vystavovatelská plocha o více než 4 000 m2,vystavovalo méně domácích i zahraničních společností a od roku 2008 se průměrně snižoval počet návštěvníků veletrhu o 2000 každý rok. Naše výstavní expozice na ploše 36 m2 doznala nejen změn ve formě zvětšení plochy, ale především mohla nabídnout nové produkty.

Největší zájem byl o alternativní zdroje energie především malé vodní elektrárny a fotovoltaiku:

Elektrické pohony Tespo - výstavní stánek

Pro ty, kteří na našem stánku nebyli: rozvaděč uprostřed expozoce je FOTO CONTROL 3f 400 / 40 zájemcům byl umožněn pohled do útrob, vysvětlen princip střídače a zodpovězeny nejrůznější dotazy.

Frekvenční měnič, střídač FOTO CONTROL 3f 400 / 40

Funkční exponát vodního kola fascinoval zákazníky, kteří se zajímali o technické řešení, doby návratnosti a výhody s MVE CONTROL. 

Vodní mlýnské kolo s rekuperačním měničem MVE CONTROL

Nové frekvenční měniče, motory, převodovky, prožné spojky, model hydraulické rozběhové spojky.

Převodovky, elektromotory, hydrospojky, pružné spojky...

Na závěr bychom chtěli poděkovat všem návštěvníkům, kteří nás navštívili, případně se omluvit těm, které jsme vzhledem k velkému zájmu o produkty firmy nemohli v klidu a pohodě usadit a pohostit kvalitním pitím a dobrým jídlem. Dále bychom chtěli poděkovat třebíčské firmě Profidesign za skvěle odvedenou práci při realizaci výstavního stánku.

Tým TESPO engineering
 

Naše webové stránky používají soubory cookie. Prohlížením našich webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace zde. Souhlasím