Řetězové dopravníky, podavače a vyhrnovače uhlí, vynašeče škváry, strusky, popelu a popílku, dopravní linky a redlery pro štěpku, svodky, práškovody, kompenzátory...

 

Řetězový dopravník uhlí RP 2000 s hydraulickým deskovým uzávěrem, násypkou, svodkou do drtiče a pohonemŘetězový podavač materiálu RP 500 s napínací a poháněcí jednotkou, s regulací otáček a měřením výšky materiálu nad hrably redleru

Zauhlovací linka s řetězovým dopravníkem RP 500, třídílným deskovým uzávěrem DU 3 x 500, násypkou s těsnícím rámem, svodkou s přechodovým dílem, kompenzátorem a jednodílným deskovým uzávěrem DU 500 x 600 - EP. Řetězový podavač je umístěn na ocelové konstrukci...

Řetězový dopravník (řetězový podavač, redler, vyhrnovač nebo také vynašeč) je zařízení, které je určeno k dopravě materiálu o zrnitosti cca 0 - 100 mm. Přepravovaný materiál může být odebírán buď přímo ze zásobníku dopravníku, nebo může být prostřednictvím násypky do podavače přisypáván.

Řetězový dopravník je zařízení které může dopravovat uhlí, škváru, strusku, popel, popílek, dřevní štěpku a dalších materiály.

Řetězové hrablové dopravníky, redlery mohou být montované se sklonem až 25° od vodorovné osy. Sklon dopravníkového podavače je vždy omezen vlastnostmi dopravovaného materiálu. Montáž šikmého dopravníku ve větších sklonech je možná pouze po konzultaci s našimi techniky a musí být řešena již v průběhu vypracování nabídky.

Při přepravě abrazivních materiálů je možné dno a další namáhané části řetězového podavače vyložit plechem z materiálu HARDOX 450, případně obdobným materiálem, nebo čedičem.

Obvykle používanou pohonnou jednotku řetězového dopravníku je planetová převodovka s elektromotorem. Množství dopravovaného materiálu redleru lze regulovat změnou rychlosti řetězu pomocí měniče frekvence.

Řetězový dopravník, podavač nebo vyhrnovač je možné vybavit signalizací otáčení hřídele napínací stanice (signalizace přetržení řetězu), signalizací výšky vrstvy přepravovaného materiálu a dalšími signalizačními prvky podle požadavku uživatele.

Řetězové dopravníky, podavače a vyhrnovače jsou vyráběny v prachotěsném provedení pro přetlak 50 kPa.

Přepravní výkony redlerů jsou uvedeny pouze orientačně. Přepravní výkon hrablových podavačů lze měnit výškou vrstvy přepravovaného materiálu a změnou rychlosti řetězu vynašeče.  Výška vrstvy je volena s ohledem na vlastnosti přepravovaného materiálu v redleru.

Rozměr řetězového podavače, redleru a jeho dopravní výkon vždy podléhá technickému posouzení a výpočtu pro konkrétní aplikaci. Řetězové dopravníky, podavače a vynašeče není možné objednat bez předchozí odborné konzultace s výrobcem.

 

Základní parametry řetězových podavačů typu RP: 

Typ

řetězového dopravníku,
redleru, podavače, vynašeče

Šířka dopravního žlabu

(mm)

Přepravní výkon

(m3/h)

RP 400 400 15
RP 500 500 20
RP 600 600 30
RP 700 700 40
RP 800 800 60
RP 900 900 80
RP 1000 1000 100
RP1200 1200 130
RP 1400 1400 160
RP 1600 1600 200
RP 2000 2000 250

 

Řetězové dopravníky, redlery, podavače, vynašeče...leták ke stažení v pdf

Redlery, řetězové dopravníky, podavače, vynašeče uhlí, škváry, strusky, popelu, štěpky...reference

 

Redler, řetězový dopravník uhlí, zauhlovací linkaŘetězový vynašeč s násypkou a svodkou

Naše webové stránky používají soubory cookie. Prohlížením našich webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace zde. Souhlasím