Značka TESPO (TESPO Brno, TESPO engineering) letos slaví čtvrtstoletí !

Již 25 let jsme tu s Vámi a hlavně pro Vás.

V listopadu 2001 se pro názorové neshody o dalším vývoji a směřování firmy TESPO Brno s.r.o. rozcházejí spolumajitelé této firmy. Firma TESPO Brno s.r.o. tedy směřuje k vymazání z obchodního rejstříku. V listopadu 2001 zároveň vzniká firma:

TESPO engineering s.r.o.

jako následník firmy TESPO Brno s.r.o. pro inženýring v aplikacích pohonářské techniky a později také v návrzích a dodávkách menších technologických celků pro řešení dopravy a dávkování paliva do mlecích okruhů (kotlů) v elektrárnách, teplárnách, cementárnách a také dopravy jiných materiálů v provozech těžkého průmyslu (těžba a zpracování nerostů, hutě atd.).

V listopadu 2016 tedy oslavila firma TESPO engineering s.r.o. 15 let od svého založení.

Pod firmou TESPO Brno s.r.o. a následně TESPO engineering s.r.o. mají naši pracovníci za sebou 25 let praxe v řešení nejrůznějších problémů v technice pohonů a dopravě materiálů nejenom v energetice a těžkém průmyslu.
Za posledních několik let naše firma TESPO engineering s.r.o. vstoupila ve známost tím, že navrhujeme našim zákazníkům netradiční řešení různých problémů. Především v posledních 5 letech se nám povedlo navrhnout, zkonstruovat, vyrobit, nainstalovat a úspěšně uvést do provozu několik strojů a zařízení, projektovaných „na míru“ pro dané specifické prostředí a podmínky, které lze označit jako prototypy. Stále častěji používáme slogan:


Kde běžně používaná řešení končí, tam my často začínáme!


25 let od založení značky TESPO se přenáší do slavnostnějšího provedení loga naší firmy. Letos se tedy na našich dokumentech budete setkávat s tímto jeho provedením:

25 let tespo

 

Pro pozvané přátele připravujeme na 8.11.2018 malou oslavu našeho výročí v Brně. O programu budou všichni pozvaní včas informováni.
Chtěli bychom tímto poděkovat našim obchodním partnerům a spolupracujícím firmám za přízeň a také za příjemnou a pohodovou pracovní atmosféru a těšíme se na spolupráci v dalším čtvrtstoletí.

Kolektiv TESPO engineering s.r.o.

Naše webové stránky používají soubory cookie. Prohlížením našich webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace zde. Souhlasím